Přeskočit záhlaví 3M.com Skip to Site Navigation Skip to Main Content null
 3M Office Picture

Výrobky pro kancelář

Neustále zdokonalujeme naše výrobky pro kancelář. Jako příklad můžeme uvést značku Post-it - samolepicí bločky, záložky, mazací tabule... k dnešnímu dni prodáváme více než 1.000 Post-it produktů ve více než 100 zemích.

Ergonomické pomůcky Ergonomické pomůcky

3M nabízí širokou škálu kancelářských výrobků, které vám zpříjemní práci v kanceláři a pomohou vám vytvořit pohodlné pracovní místo.

PrezentaceProjektory a prezentační technika

Kdekoli se setkáte s vynikající prezentací, najdete 3M řešení jako: digitální  a zpětné projektory, kopírovací a mazací tabule, digitální Wall Display a další příslušenství.

Montážní háčky, lepidla a páskyMontážní háčky, lepidla a pásky

3M Montážní háčky, Lepidla & Pásky- výrobky pro vaši práci, projekty, koníčky. Používejte 3M™ a výrobky značky Scotch®.

Post-it® výrobkyPost-it® výrobky

Nezáleží zda jde o Post-it bločky, záložky, mazací tabule nebo Post-it software - v práci či doma, Výrobky značky Post-it jsou vždy připraveny Vám usnadnit práci.

Post-it® potištěné reklamní předmětyPost-it® potištěné reklamní předměty

Potištěné Post-it výrobky poslouží skvěle jako dárek, můžou podpořit váš výrobek, slouží jako přátelská a spolehlivá cesta k doručení vašeho vzkazu.

Scotch® lepicí páskyScotch® lepicí pásky

S páskou Scotch vyřešíte rychle a profesionálně jakýkoli problém. Poslouží vám široká škála stolních i ručních odvíječů s lepicí páskou Scotch.

Další výrobky 3M

Související témata

 MPro 120 Kapesní projektor 3M MPro120

Tohle je MPro120, nejmladší dítě z rodiny kapesních datových projektorů. Nabídne vám ty nejširší možnosti prezentování či sdílení digitálního obsahu. Je malý svými rozměry, nikoho menšího asi opravdu nenajdete. Ale má svůj nezaměnitelný styl. Přesvědčte se sami!

Produktová dokumentace