Skip to Primary Navigation Skip to Site Navigation Skip to Main Content All 3M.com Site Map

3M™ mobilní projektor MP220

Kancelář v kapse.

Nejste si jisti, kdy a kde budete dělat prezentaci? Noste s sebou náš mobilní projektor s nejvyšším jasem z bateriemi napájených modelů.

Už se nemusíte tahat se štosy dokumentů, ukazovat ostatním obrazovku svého notebooku ani natáčet monitor, aby na něj všichni viděli. Můžete snadno promítat informace téměř všude, kam přijdete, a navíc okamžitě!

Projektor MP220 dokonce přehrává videa a fotografie z iPadu® – to vše s jasem 65 lumenů. Je dokonalý pro prezentace před malými skupinami.

Superchytrý. Výtečná kvalita projekce – a výtečná paměť. Vaši prezentaci pojme 1 GB interní paměti – prostě spusťte projektor a můžete rovnou zazářit. Potřebujete uložit více dat? S externí kartou microSD™ nebo připojením USB získáte dalších až 32 GB.

 

Vyberte produkt

 • Celkový náhled produktu
 • Zadní pohled
 • Přední pohled
 • Pohled z boku
 • Pohled na ovládací panel
Celkový náhled produktu
Zadní pohled
Přední pohled
Pohled z boku
Pohled na ovládací panel
Touch screen

Dotykový displej

jednoduché ovládání pomocí dotykového displeje.

Bluetooth

Bluetooth®

jednoduchý přenos obsahu na další přístroje.

Internet Access

Přístup na Internet

serfujte, stahujte a sledujte on-line videa.

Long Lasting

Dlouhá výdrž

120 minutová baterie, velikost obrazovky 200 cm a zvýšený jas 30 lumenů.

Storage

Uchovávání dat

4 GB integrované paměti, slot na mikro SD kartu.

 • 3M™ dálkový ovladač pro MP220

  3M™ dálkový ovladač pro MP220


  Ovládejte prezentaci odkudkoliv v místnosti. Lze ovládat většinu funkcí projektoru včetně procházení seznamem souborů a přehrávání videa. Budete se věnovat své prezentaci, nikoliv svému projektoru.

 • 3M™ propojovací kabel pro Apple®

  3M™ propojovací kabel pro Apple®


  Pro snadné připojení iPadu®, iPhonu a dalších zařízení. Z malého displeje svého přenosného zařízení přejděte na velký obraz a hned jej sdílejte s ostatními – to vše s dokonalým přístupem ke všem zařízením.

 • 3M™ stativ

  3M™ stativ


  Promítejte z vyšších pozic. Buďte na výši. Složení, rozložení i nošení tohoto přenosného stativu je hračka. Nohy jsou 28 cm dlouhé.

 • 3M™ přenosná promítací plocha

  3M™ přenosná promítací plocha


  Prezentujte kdekoliv a bez obav. Rozviňte své podnikání díky této rozvinovací ploše. Získejte profesionálně vyhlížející obraz díky dvojnásobnému jasu. Pro obraz o úhlopříčce až 66 cm.

 

Video - Který mobilní projektor 3M?

Image Gallery

 
Microsoft Word®, PowerPoint® a Excel® jsou registrované obchodní značky společností Microsoft. Wi-Fi™ je obchodní značka společnosti Wi-Fi Alliance. Bluetooth® je registrovaná obchodní značka společnosti Bluetooth SIG. Apple, iPad, iPhone, iPod a iTouch jsou obchodní značky společnostiApple Inc., registrované v USA a také ostatních zemích. Ostatní obchodní značky jsou vlastnictvím jejich výhradních majitelů.