Skip to Primary Navigation Skip to Site Navigation Skip to Main Content All 3M.com Site Map

3M™ Osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP)

Společnost 3M s nadšením usiluje o ochranu zdraví a bezpečnost pracovníků ve všech odvětvích průmyslu a pracovních prostředích. Více/méne

Toto nadšení nás pohání do dalších inovací v rámci technologií, oborů a průmyslových odvětví, aby vaši zaměstnanci byli optimálně chráněni a v bezpečí.

Snažíme se vyrábět pohodlné, dobře navržené osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP), které nabízejí vašim zaměstnancům tu nejúčinnější dostupnou ochranu. 3M™ OOPP můžete zakoupit s jistotou, že společnost 3M se usilovně snaží poskytovat výrobky, ve kterých se vaši zaměstnanci budou cítit pohodlně a budou je rádi nosit.

3M INSTITUT zahajuje činnost!

NOVINKA!

3M INSTITUT zahajuje činnost!

Společnost 3M Česko, přední odborník na řešení bezpečnosti na pracovištích, se snaží pomáhat v této oblasti, a proto zakládá 3M Institut pro BOZP.

3M INSTITUT zahajuje cinnost!

NOVINKA!

3M Safety Portal

První pilíř 3M INSTITUTU byl spuštěn. Na Safety Portalu naleznete produktový katalog OOPP, informace o rizikových faktorech, legislativní úpravu bezpečnosti práce a mnoho dalšího.

Ochranné brýle 3M™ SecureFit™

NOVINKA!

Polomaska 3M™ 7500 s dárkem

Při nákupu špičkové polomasky 3M™ 7500 nyní získáte dárek v podobě 20 ks čisticích ubrousků.

Ochranné brýle 3M™ SecureFit™

NOVINKA!

Ochranné brýle 3M™ SecureFit™

3M představuje novou řadu ochranných brýlí 3M™ SecureFit™ se speciálním designem postranic pro optimální rozložení tlaku.

Krvácivá horečka ebola

AKTUÁLNĚ

Krvácivá horečka ebola

Společnost 3M je adresátem mnoha dotazů týkajících se vhodných osobních ochranných prostředků proti krvácivé horečce ebola. Klikněte na odkaz a přečťete si odpovědi na často kladené otázky (v angličtině).

Mušlové chránice sluchu 3M™ Peltor™ X Series

NOVINKA!

Mušlové chrániče sluchu 3M™ Peltor™ X Series

Mušlové chrániče 3M™ Peltor™ X Series v sobě spojují vynikající ochranu a nekompromisní pohodlí. Nabízí širokou škálu úrovní útlumu, takže jsou vhodné pro většinu průmyslových aplikací.

Sledujte nás na

Hledat v on-line katalogu

Kde nakoupit

 

Potřebujete pomoc?

Pokud se chcete na něco zeptat nebo se dozvědět více, Kontaktujte nás.