Skip to Primary Navigation Skip to Site Navigation Skip to Main Content All 3M.com Site Map

Galerie stetoskopů 3M™ Littmann®

ZavřítZavřít

3M™ Littmann® Model 3100

Nepřeslechněte důležité. Náš elektronický stetoskop Littmann Model 3100 s vylepšenou kvalitou přenosu zvuku se snadno používá a pomůže Vám ještě lépe stanovit diagnózu, a to za každých podmínek.


Uslyšíte to, co jste dříve neslyšeli.
Vynikající kvalita zvuku modelu Littmann 3100. Díky naší patentované technologii ANR potlačuje hluk okolí průměrně o 85 % A SOUČASNĚ zesiluje zvuky až 24krát, což Vám umožní slyšet tiché zvuky, které byste jinak mohli přeslechnout.


Rychlejší vyšetření.
Můžete začít poslouchat hned díky naší technologii okamžité pohotovosti. S modelem Littmann 3100 lze provést auskultaci snadno a rychle. Jakmile se stetoskop zapne, aktivuje se podsvícení pro podmínky s horším osvětlením. Stetoskop se nevypne, nýbrž zůstane v úsporném "spacím" režimu, dokud nezačnete s následující auskultací.


Ovládání, na které jste čekali.
Velmi jednoduché ovládání, které Vás nebude rušit při vyšetřování pacientů. Na snadno čitelném podsvíceném LCD displeji lze sledovat frekvenci, hladinu zvuku, zbývající životnost baterie a srdeční frekvenci Vašeho pacienta.


Lehký, pohodlný a odolný.
Littmann Model 3100 byl navržen tak, aby byl pohodlný a současně odolný při každodenním používání. Jeho váha odpovídá zhruba váze akustickému stetoskopu kardiologické třídy. Součástí jsou i těsné ale jemně přilnavé olivky 3M™ Littmann® ve dvou velikostech pro pohodlí uživatele a nestudící membrána pro pohodlí pacienta.

Použití:
Kardiologie / obtížně slyšitelné zvuky
Celkový výkon (1-10):
10
+
Délka:
68 cm
Váha:
188,5 gramu*
*včetně alkalické baterie AA