Skip to Primary Navigation Skip to Site Navigation Skip to Main Content null

3M Zdravotnictví

Více než sto let se lidé obracejí na firmu 3M, když hledají nové výrobky a řešení pro své zdravotní problémy. V oblasti péče o zdraví využíváme široké spektrum rozmanitých technologií a svoje rozsáhlé zkušenosti. Cílem je zajištění zdraví a pohody lidí - dnes i zítra.

Auskultace a Diagnostika

Každý rok se tisíce klinických specialistů po celém světě rozhodnou pro stetoskop 3M Littmann. Značka Littmann je synonymem pro vynikající akustiku a inovativní design. Littmann je nejdůvěryhodnější značkou prostředků pro auskultaci.

Stomatologie a Ortodoncie

Naše dlouholeté výzkumy nových materiálu a zkušenosti s digitálními technologiemi přinášejí revoluci v práci stomatologů a zubních laboratoří. Naše produkty zvyšují pohodlí pacientů, zlepšují estetiku a efektivitu zákroků. Jsme dodavatelem, kterému ortodontisté důvěřují. Právě pro ně vyvíjíme a vyrábíme inovativní produkty, které dovedou vytvořit neodolatelný úsměv.

Systémy podávání léků

Společnost 3M má více než 50 let zkušeností s ověřováním proveditelnosti, s vývojem a výrobou systémů podávání léků. Spolupracujeme s farma-ceutickými a biotechnologickými společnostmi. Spojujeme jejich molekuly s našimi inhalačními a transdermálními technologiemi podávání léků. Pomáháme jim tak přinášet na trh skutečně účinné léky. Produkty 3M DDS zatím nebyly v ČR uvedeny na trh. Další informace o produktech jsou dostupné na stránkách 3M Velká Británie.

Bezpečnost v potravinářství

Potravinářství i výroba nápojů na celém světě dosahují nejvyšší úrovně kvality, bezpečnosti a hygieny. To vše díky rozsáhlému sortimentu výrobků pro testování a sledování hygieny pod značkou 3M. Produkty 3M Food safety jsou v České republice dostupné prostřednictvím distributora Noack (www.noack.cz). Další informace o produktech jsou dostupné na stránkách 3M Velká Británie.

Zdravotnické informační systémy

Řešení a služby na bázi pokročilého softwaru 3M HIS umožňují zdravotnickým zařízením, aby zaznamenávala, klasifikovala a spravovala přesné informace o poskytované zdravotní péči. Poskytujeme tak každé instituci nástroj pro efektivní využití zdrojů, dodržení předpisů i zlepšení kvality péče o pacienta. Další informace jsou dostupné na stránkách 3M Velká Británie.

Prevence infekcí

Řešení 3M pro hygienu a sterilizaci pomáhají každý den na celém světě. Zmírňují totiž riziko spojené s nemocničními infekcemi a to jak pro pacienty, tak pro personál. Naše výrobky pro prevenci infekcí, podpořené praktickým školením i technickými znalostmi, pomáhají bojovat proti šíření infekcí a zlepšovat tak bezpečnost pacientů.

Výrobci zdravotnických prostředků

Značku 3M můžete najít všude - počínaje výrobou zdravotnických komponentů, lékařských pásek či fólií až po komplexní péči o rány a špičkové chirurgické potřeby. Navíc, naše špičková řešení na míru pomáhají zlepšovat efektivitu a dosahovat pokroku ve zdravotní péči.

Pro více informací kontaktujte, prosím, pobočku 3M Česko.

Péče o kůži a rány

Respektované výrobky 3M v oblasti péče o kůži umožňují ošetřit akutní, chronické i chirurgické rány, stejně tak i ochránit zranitelnou pokožku. Naše výrobky v sobě kombinují protiinfekční vlastnosti s unikátními konstrukčními prvky. Zaručují tak jednoduchou aplikaci, zvýšené pohodlí pacienta i úsporná řešení. Cílem je dosažení lepší péče o pacienta a tím i zvýšení kvality jeho života.