Skip to Primary Navigation Skip to Site Navigation Skip to Main Content null

Filtrace kapalin 3M CUNO


Firma CUNO, přidružená společnosti 3M v roce 2005, nabízí nejmodernější filtrační výrobky a systémy určené k separaci, čiření a čištění kapalin a plynů. Nabízíme membrány, sáčkové a hloubkové, filtry s nabitou pryskyřicí, sáčkové filtry s uzavřeným systémem, kovové filtry, finální filtry a kompletní filtrační systémy včetně ocelových těles.

Průmyslová filtrace Průmyslová filtrace

Spojením CUNO a 3M se zrodilo rozsáhlé portfolio filtračních produktů, dodávaných do sektorů automobilového průmyslu, chemického a petrochemického průmyslu, energetiky, výroby elektroniky, nátěrových hmot a obecných průmyslových aplikací. Náš tým mezinárodních techniků pomáhá našim zákazníkům najít nejlepší řešení na míru, snížit výrobní náklady a zvýšit kvalitu koncového výrobku.

Farmaceutická, biotechnologická a potravinářská filtrace Farmaceutická, biotechnologická a potravinářská filtrace

3M CUNO nabízí inovativní a nákladově efektivní řešení v oblasti filtrace a separace, která se uplatní i v těch nejnáročnějších aplikacích v potravinářství, farmaceutickém průmyslu, biotechnologické, biologické a diagnostické filtraci a separaci.

Filtrace pitné vody Filtrace pitné vody

3M CUNO vyrábí a dodává bohatou škálu patentovaných filtrů určených k filtraci pitné vody v oblasti vendingu a gastronomie. Nabízíme řešení, která chrání vaše nákladná zařízení před usazováním vodního kamene a zanášením nečistotami. Pomáháme vám snížit servisní náklady, omezit provozní výpadky a zlepšit energetickou účinnost topných spirál.

Filtrování vzduchu

Filtrace vzduchu
Vzduchový filtr eliminuje zápach a částice přenášené vzduchem. Naše řada produktů pro filtraci vzduchu byla vyvinuta na základě praxí prověřených potřeb zákazníků. Vysoce účinné vzduchové filtry 3M jsou vyrobené bez použití skelných vláken, které se vyznačují nízkým tlakovým gradientem.

Filtrační produkty