Skip to Primary Navigation Skip to Site Navigation Skip to Main Content null

3M ESPE pro zubní lékaře

Vyhledávání na stránkách 3M ESPE

Snaha přinášet stomatologům nová řešení, která zjednoduší Vaši práci a ulehčí pacientovi je to, co nás každý den pohání ve vývoji a výzkumu vpřed, abychom učinili stomatologii zase o něco lepší. Na těchto webových stránkách naleznete informace o našich produktech a službách, což Vám umožní lépe pochopit náš přístup bez kompromisů. Nejen v rámci testování kvality našich výrobků před tím, než se Vám dostanou do ruky - ale ve všem, co děláme. Od vývoje produktu, vzdělávání až po naslouchání a učení se z Vašich postřehů. Uvidíte náš odhodlaný příslib pomoci vyřešit Vaše problémy a hrát důležitou roli v rozvoji stomatologie nyní i v budoucnosti.

Doufáme, že Vám tyto stránky pomohou pochopit, že 3M ESPE je víc než jen dodavatel vysoce kvalitních produktů, jaké od nás vždy očekáváte.

Partnerství založené na důvěře

Můžete si myslet, že všechny dentální produkty jsou stejné …

Pozor na pirátské kopie

… ale v hnízdě může být shnilé vejce

Genuine quality at a glance
Humidity changes data

Brožura důvěry

Pozor na pirátské kopie

Pirátské kopie špičkových produktů si stále více a více nalézají cestu do zdravotního sektoru a na pole zubních technologií. Případné konsekvence použití těchto výrobků mohou být velice závažné pro Vaše pacienty, ale především mohou být destruující pro Vás jako stomatologa. Problémem je originálně vypadající balení s padělaným výrobkem uvnitř. Někdy může být obtížné rozeznat mezi originálem a jeho kopií.

Kvalita originálu

3M ESPE se od samého začátku rozhodlo přijmout opatření a bojovat s padělky.

Toto logo je naším závazkem vůči Vám - kdekoliv jej spatříte, můžete si být jisti, že kupujete nejvyšší dostupnou kvalitu, originální výrobky 3M ESPE.

Všechno pod kontrolou

Před tím, než distributor může začít používat známku certifikovaného partnera, musí projít autorizačním procesem 3M ESPE - procesem, který je založen na vzájemné ochraně. Pro jakékoliv porušení pravidel bude dotyčný distributor odstraněn ze seznamu certifikovaných partnerů a spolupráce bude přerušena na nejméně 12 měsíců.

Proč se nechovat také bezpečně?

Kupujte dentální produkty 3M ESPE pouze od certifikovaných partnerů. Vše, co proto musíte udělat, je krátký pohled na logo 3M ESPE a můžete si být jisti, že jste nakoupili originální produkt.

Seznam certifikovaných partnerů lze nalézt na naší stránce Kde koupit.

Stáhnout Brožuru důvěry:

PDF (0.30MB)

Produkty pro zubní lékaře

Záchovná stomatologie

Záchovná stomatologie

Přidaná hodnota pro Vaše pacienty

Protetika

Protetika

3M ESPE zlepšuje výsledky a efektivitu současné i budoucí protetické práce

Digitální stomatologie

Digitální stomatologie

Estetické a přesné protetické zubní náhrady

Prevence

Prevence

Změňte prevenci v příjemnou zkušenost

Lokální anestetika

Lokální anestetika

Důvěřujte individuálnímu řešení, které se osvědčilo v milionech aplikací v klinické praxi

 
 
 
 
 

Produktový katalog (anglicky)

 

Vědecké a odborné zdroje